«Мегаполіс» пропонує послуги з розміщення реклами на відеостійкахОсобливістю цього рекламного формату є встановлення швидкого зорового контакту за рахунок динамічності і барвистості сюжету, яку ми отримуємо завдяки екранам стійок з роздільною здатністю 1920х1080 px. Глибина кольору передає найсоковитіші тони. Такого максимального ефекту щодо привернення уваги споживача ви точно не досягнете звичайним рекламним розміщенням.

З 2019 року, наші клієнти мали можливість розміщувати свій рекламний матеріал тільки на відеостійках в аеропорту «Бориспіль». На сьогоднішній день ми розширили наші кордони і пропонуємо: відеостійках в аеропорту «Бориспіль». На сьогоднішній день ми розширили наші кордони і пропонуємо:
  • 46 відеостійок найбільшого аеродрому на Західній Україні – аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького;
  • 26 відеостійок — в кращому східному аеропорту «Харків»;
  • 44 відеостійок в одному з найбільших аеропортів нашої країни – аеропорту «Одеса».


Завдяки даним рекламним носіям ми отримуємо повне охоплення пасажиропотоку, адже вони:  • розміщені на всіх ділянках аеропорту. Найбільша кількість знаходиться в зоні міжнародного вильоту/прильоту, у якому відзначається найбільший потік пасажирів;
  • характеризуються ненав’язливістю для сприйняття. Під час очікування свого рейсу кожен пасажир з інтересом розглядає все, що знаходиться в полі зору;
  • дають тривалий рекламний контакт. Якість зображення дозволяє звернути на себе увагу і втримати погляд.


Креативно, стильно і сучасно повинен виглядати будь-який з аеропортів нашої країни. Без діджиталізації простору цього вже не добитися. І відеостійки з оригінальними сюжетами тут дуже до речі. Вони надають ефектності, підкреслюють діловий вигляд інтер’єру і завжди привертають максимум уваги пасажирів.

Не пропустіть унікальний шанс по якісному просуванню свого продукту або послуг серед аудиторії із середнім і високим рівнем заробітку – замовляйте розміщення реклами на відеостійках в кращих аеропортах України вже сьогодні!

Схожi новини