Реклама на медіафасадах для Concert.ua

Це дуже крута музична новина! Популярний американський рок-гурт Imagine Dragons повертається зі своїм виступом на Україну! 3 червня 2022 року НСК Олімпійський готується зустрічати Imagine Dragons Mercury World Tour!


На замовлення нашого клієнта Concert.ua ми розмістили анонс цієї гарячої музичної події на кращих LED-екранах нашої столиці. Після трьох років перерви, у вересні 2021-го, Imagine Dragons представив свій п'ятий альбом "Mercury - Act 1". Новий студійник із легкістю потрапив у ТОП-10 чартів по всьому світу. Пісні з цього альбому Київ почує одним із перших. А тому звісно, що фанати команди були в очікуванні оголошення концерту, аби встигнути купити квитки на улюблений гурт.


Ціль клієнта полягала у наступному:

1 листопада анонсувати шоу та повідомити аудиторію про дату старту продажу квитків - 5 листопада. Обрані медіафасади для розміщення реклами стали вдалим рішенням і забезпечили значне охоплення аудиторії, а також підкреслили статус концерту, як дуже масштабного та очікуваного.


Місця розташування медіафасадів характеризуються постійним транспортним потоком, великою кількістю перехожих і мають гарний кут огляду. А розміри LED-екранів і якість відтворення на них динамічних сюжетів дозволяють бачити зображення чітким і яскравим у будь-який час доби та незалежно від погодних умов.

Залучені LED- екрани в кількості 5 од.:
Схожi новини