Реклама на «БЛОКБАСТЕРІ» тепер у LED форматі

Стрімкий прогрес діджитал-реклами тримає всіх рекламодавців і маркетологів в тонусі. Головне - бути в тренді і не пропустити нових рекламних можливостей, які дозволяють зібрати більше «живої» активної аудиторії. Холдинг «Мегаполіс» стежить за світовими тенденціями реклами і відкриває своїм клієнтам нові можливості!

У грудні ми запустили ще один грандіозний проект - мегаформатний екран по проспекту Степана Бандери на ТРЦ «Blockbuster Mall» в Києві. Його колосальний розмір прекрасно вписався в фасад будівлі. Подивіться відео, якими мініатюрними здаються автомобілі на парковці під ним! Масштаб і якість відображення дають можливість рекламодавцеві ефектно презентувати свій продукт. У водіїв і пасажирів буде достатньо часу, щоб побачити рекламний блок - на цій ділянці проспекту часто бувають пробки.

Навряд чи 100 років тому, коли почали з'являтися перші кольорові телевізори, хтось міг уявити, що величезні кольорові екрани будуть «дивитися» на нас з висоти прямо посеред вулиці. Але сьогодні це реально, і все завдяки LED екрану. Таким технологіям не страшні погодні умови, день це чи ніч, зображення завжди насичене і помітне при будь-якому освітленні. Реклама на медіафасаді даного формату виглядає статусно і актуально - крім інформування про продукт, це вклад в імідж вашого бренду і впізнаваність.

Додайте свій матеріал на нашому новому LED фасаді - нехай цифрові технології ООН-реклами реклами працюють на ваш бізнес. Ми допоможемо йти в ногу з часом!

Технічні характеристики LED екрану:


  • Площа: 275 кв.м
  • Розмір: 22,08х12,48 м
  • Час робото: 07:00-22:00
  • ОTS: 77 тис/доба
Схожi новини