Святкова рекламна кампанія ТРЦ NIKOLSKY у Харкові

Нещодавно в харківському метрополітені відвідувачі помітили незвичний потяг. Справжній новорічний експрес вирушив у подорож підземкою. І з’явився він не просто так. У такий атмосферний спосіб наш клієнт ТРЦ NIKOLSKY вирішив подарувати харків’янам і гостям міста частинку різдвяного настрою та позитиву. За допомогою зовнішнього брендування потягу, ми реалізували ідею клієнта й водночас долучилися до налаштування святкової атмосфери.

Окрім брендування кампанія включала також:
 • інші види розміщення реклами в метро. На різних станціях метрополітену сюжети були представлені: на колійних стінах, на ескалаторних склепіннях, на беклайті;
 • розміщення на носіях зовнішньої реклами в Харкові.


размещение рекламы в метро размещение рекламы в метро размещение рекламы в метро

Вчасно нагадати про свято й надихнути на позитив, а ще розповісти про місце, де можна придбати подарунки на будь-який смак і цікаво провести час. З такою місію NIKOLSKY Express 2022 відправився в подорож харківським метрополітеном. Не кожний день пасажирам щастить проїхатись у реальному новорічному експресі та прийняти вітання від самого Святого Миколая. Яскравий і по-справжньому святковий потяг активно привертає до себе увагу, а реклама з відповідним тематичним сюжетом на інших носіях збільшує кількість охоплень і додає ефективності кампанії.

Щоб створити свято, не обов’язково бути чарівником. Креативна реклама дає змогу втілити незвичні ідеї з залученням різних видів транспорту та в будь-яких локаціях. Реалізований проєкт запам’ятається, а отже ваш бренд отримає популярність і підвищить впізнаваність.
Схожi новини
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber