«МЕГАПОЛІС» представляє новий мегаформатний led-екран! Єдиний в Україні цільний медіафасад із вигиномВ кінці серпня цього року в самому серці ділового та розважального Києва, на перетині вул. Шота Руставелі та Рогнединської був встановлений унікальний LED екран. Це справжнісінький МЕГА формат розміром 23*8 м. Та ще й кутовий, з цільним екраном на вигині! Цей унікальний медіафасад вже отримав популярність серед наших клієнтів. Він яскравий, добре проглядається з близької і далекої відстані. Час показу відео – з 7:00 ранку до 22:00 дозволяє охопити значну частину жителів і гостей столиці, серед яких: пішоходи, водії, пасажири громадського транспорту. Є ряд переваг, які дозволяють ствердно говорити наскільки хороший цей носій:  • має відмінне місце розташування, яке при обліку потоку транспорту і пішоходів приносить для реалізованої рекламної кампанії 29 000 контактів по зоні огляду на добу;
  • гнучкий формат розміщення інформаційного матеріалу. Ми маємо можливість транслювати різні сюжети з чергуванням і оперативно змінювати сюжети протягом рекламної кампанії;
  • відеореклама залучає набагато більше уваги людей, ніж звичайний статичний носій, яких досить багато повсюди на сьогоднішній день.

Реклама на LED экране – стоит в ряду наиболее качественных инструментов продвижения, который пользуется отличным спросом. Согласитесь, что каждый из вас обратит внимание на яркий впечатляющий сюжет, что будет показывать такой огромный экран. Главная цель работы  – установить зрительный контакт. А креативность и уникальность рекламного сюжета обязательно вызовет желание посмотреть ее полностью. Если вы в пробке, сидя за рулем либо находясь в общественном транспорте, видео на LED экране станет лучшим средством, которое отвлечет внимания и поможет разнообразить ваше пребывание на дороге.

По статистике 90% всех людей обращают внимание на видео фасады, из которых 60% всегда просматривают ролик до конца. Пусть ваша реализованная реклама на LED экране тоже попадет в те сокровенные 60%, что принесут вашему бизнесу новых постоянных клиентов. Со своей стороны наша компания гарантирует вам полную поддержку в реализации всех процессов вашего рекламного мероприятия, своевременное и качественное выполнение работы и лучшие цены на рекламу в Киеве. Ждем вас!

Схожi новини