Дайджест новин бізнесу

Ми стежимо за новинами, щоб пропонувати кращі рішення для бізнесу в Україні. Що нового принесла перша половина жовтня? Нижче добірка основних публікацій, які гідні вашої уваги.
В Україну виходить велика турецька мережа взуття FLO

В Україну виходить велика турецька мережа взуття FLO

Свій перший магазин в країні бренд планує відкрити вже в листопаді цього року в столичному торгово розважальному центрі Ocean Plaza. Як повідомляє консалтингова компанія UTG, за сприяння якої було підписано відповідний договір оренди, магазин займе площу в 400 кв. м і буде працювати на першому поверсі ТРЦ. Він представить асортимент взуття для всієї родини в цінових сегментах «середній» і «середній +». Крім роздрібних брендів FLO, в магазині можна буде придбати і продукцію таких провідних взуттєвих брендів, як: Kinetix, Polaris, Lumberjack, Butigo, Dockers by Gerli і Mercedes.

Джерело: Sostav.ua

Дослідження СУП: Індекс підприємництва в Україні вдвічі нижче світового

Дослідження СУП: Індекс підприємництва в Україні вдвічі нижче світового

6 жовтня Союз українських підприємців представила результати першого в Україні дослідження Портрет українського підприємця. В опитуванні, яке триває 2 місяці, взяли участь 2000 підприємців, з яких відібрано 1000 анкет. Джерело: MMR

Дослідження СУП: Середньостатистичний “вік” бізнесу в Україні – 8,4 року
Союз українських підприємців (СУП) спільно з UMG і за підтримки Cipe провів дослідження «Портрет українського підприємця», в якому взяли участь 2 000 представників бізнесу, з яких було відібрано 1 000 анкет. З опитаних 70% – це мікробізнес, 24% – малий бізнес, 4% і 3% – середній і великий відповідно. Про це пише «Інтерфакс-Україна». Хто підприємець: середньостатистичний підприємець – чоловік 31-45 років, який займається торгівлею і володіє одним-двома бізнесами. При цьому приділяє роботі 47 годин на тиждень.

Джерело: MMR

Shopping Centre Awards 2020: рейтинг кращих ТРЦ України

Shopping Centre Awards 2020: рейтинг кращих ТРЦ України

Повний список і оцінки всіх торгово-розважальних центрів, які брали участь в конкурсі «Кращий ТРЦ” в рамках RAU Awards 2020. 10 вересня в Києві, в open air Villa Verde в рамках RAU Awards пройшов вже 7-й щорічний конкурс Shopping Centre Awards, організований Асоціацією рітейлерів України. Мета дослідження – надати рітейлерам консолідовану інформацію про об’єкти торговельної нерухомості і допомогти зрозуміти: наскільки встановлена девелопером вартість оренди відповідає якості ТРЦ і послуг.

Джерело: MMR

Як

Як компанія "Львівхолод" - мережа "Рукавичка" - консолідувала внутрішні закупівлі

Західноукраїнська ТПК “Львівхолод” володіє продуктовою мережею “Рукавичка” (129 магазинів), виробничими потужностями, лабораторією і власним логістичним центром. ТПК співпрацює з більш ніж 500 постачальниками. З кінця минулого року в компанії почали перехід до централізованих закупівель товарів і послуг для власних потреб. У матеріалі Liga директор департаменту закупівель «Львівхолод» Володимир Лиско розповів, на що варто звернути увагу.

Джерело: RETAILERS

Найбільш відвідувані інтернет-магазини вересня 2020 року

Найбільш відвідувані інтернет-магазини вересня 2020 року

Щомісяця Retailers становить рейтинг відвідуваності українських інтернет-магазинів і маркетплейсів. Для складання рейтингу ми використовуємо дані сервісу аналізу джерел трафіку веб-сайтів – Similar Web, в безкоштовній версії. За словами учасників роздрібного ринку, абсолютні значення відвідуваності, які показує Similar Web, не коректні, але в той же час відображають загальну динаміку. У цей рейтинг магазинів потрапляють інтернет-магазини і маркетплейси змішаної моделі, зареєстровані в Україні, зі щомісячною відвідуваністю не менше 300 000.

Джерело: RETAILERS

Meest Express: Через поштомати тепер можна відправити посилку, а не тільки отримати її

Meest Express: Через поштомати тепер можна відправити посилку, а не тільки отримати її

У повідомленні Meest Express йдеться, що тепер через їх поштомати можна не тільки отримати посилку, але і відправити. Оформлення відправки. У телефоні має бути встановлено мобільний додаток Meest. «У ньому потрібно створити відправлення. Вибрати поштомат, вкласти в нього посилку і виконати ще кілька простих кроків, які запропонує система. Оплатити послугу доставки через додаток зможуть і одержувач, і, за бажанням, відправник», – йдеться в повідомленні.

Джерело: RETAILERS

Дослідження: за 9 місяців знизився середній чек оплати через POS-термінали на 14%

Дослідження: за 9 місяців знизився середній чек оплати через POS-термінали на 14%

За 9 місяців цього року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого, знизилися темпи за кількістю транзакцій по картах і за обсягом операцій. Такі дані наводить Український процесинговий центр (UPC) – він обслуговує платіжні карти 3 8 українських та європейських банків. Зокрема за вказаний період кількість транзакцій зросла на 11%, а обсяг транзакцій на 7,2% проти 21% і 19% роком раніше відповідно.

Джерело: RETAILERS

Схожi новини
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber