Дайджест авіановин

Останні авіановини приємно радують відкриттям нових маршрутів і зняттям обмежень. Це, відповідно, говорить про зростання пасажиропотоку, увагу якого ми можемо використовувати з ефективністю для просування вашої реклами в аеропорту.
ГРУЗІЯ ЗНІМАЄ ОБМЕЖЕННЯ НА ПОЛЬОТИ З 1 ЛЮТОГО

ГРУЗІЯ ЗНІМАЄ ОБМЕЖЕННЯ НА ПОЛЬОТИ З 1 ЛЮТОГО

Всі авіакомпанії, які до цього часу працювали або продовжують працювати в Грузії, або ж нові компанії, які висловили побажання зайти в Грузію, зможуть спланувати регулярні польоти і виконувати їх з певною частотою. Міністр Натія Турнаво прогнозує: зняття обмежень не призведе до швидкого відновлення перельотів, перші туристи в’їдуть із більш безпечних держав, де розпочато вакцинацію від коронавірусу. На даний момент продаж білетів ведуть:

 • МАУ: Київ-Тбілісі з 31 січня;
 • SkyUp: Київ-Тбілісі з 4 лютого, Київ-Батумі з 9 лютого.

Джерело: avianews.com

МАУ ОТРИМАЛА ДОЗВІЛ НА ПОЛЬОТИ В 2 МІСТА ГРЕЦІЇ

МАУ ОТРИМАЛА ДОЗВІЛ НА ПОЛЬОТИ В 2 МІСТА ГРЕЦІЇ

Наказом Державіаслужби України надано авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” право на виконання польотів в Іракліон і на Родос для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з 01.02.2021 на необмежений термін:

 • Київ – Іракліон – Київ з частотою рейсів 3 рейси на тиждень;
 • Львів – Іракліон – Львів, частота рейсів 2 рейси на тиждень;
 • Київ – Родос – Київ, частота рейсів: 3 рейси на тиждень.

Джерело: Крылья

SKY UP ПЛАНУЄ ПРОДОВЖИТИ РОЗШИРЕННЯ МЕРЕЖІ

SKY UP ПЛАНУЄ ПРОДОВЖИТИ РОЗШИРЕННЯ МЕРЕЖІ

SkyUp Airlines подала ряд заявок на нові маршрути. З 1 червня 2021 року з Києва в: Ейндховен (Королівство Нідерланди), 2 рейси/тиждень; Манчестер (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), 3 рейси/тиждень; Ер-Ріяд (Королівство Саудівська Аравія), 3 рейси/тиждень; Джидда (Королівство Саудівська Аравія), 3 рейси/тиждень; Брюссель (Королівство Бельгія), 3 рейси/тиждень. З 1 лютого 2021 року: Одеса – Баку (Азербайджанська Республіка), 2 рейси/тиждень; Київ – Мюнхен (Федеративна Республіка Німеччина), 3 рейси/тиждень. Крім того, авіакомпанія просить збільшити число рейсів за маршрутом Київ – Берлін з 3 до 7 рейсів на тиждень.

Джерело: Крылья

SKY UP ЗАПУСТИТЬ РЕЙСИ КИЇВ-ОСТРАВА З КВИТКАМИ ВІД 25 ЄВРО

SKY UP ЗАПУСТИТЬ РЕЙСИ КИЇВ-ОСТРАВА З КВИТКАМИ ВІД 25 ЄВРО

SkyUp анонсував запуск четвертого маршруту в Чехію з Києва до Острави. Мінімальна ціна авіаквитків в одну сторону починається від 846 грн з урахуванням перевезення тільки ручної поклажі, що є еквівалентом 25 євро. Польоти планують почати з 26 квітня 2021 року по понеділках, середах і п’ятницях. Виліт з Києва о 17:10 з прибуттям до Острави о 18:00. Зворотний виліт з Острави о 19:00 з прибуттям до Києва о 21:40. Час в дорозі – 1 година 50 хвилин. Анонсована маршрутна мережа SkyUp з Києва до Чехії включає Прагу, Пардубіце, Брно та Острави. Безпосередньо зараз авіакомпанія не літає в жодне одне з цих міст.

Джерело: avianews.com

SKY UP У КВІТНІ ПОЛЕТИТЬ З КИЄВА ДО БРНО

SKY UP У КВІТНІ ПОЛЕТИТЬ З КИЄВА ДО БРНО

SkyUp оголосив про запуск прямих рейсів з Києва в чеське місто Брно з 25 квітня 2021 року. Авіакомпанія планує маршрути два рази в тиждень по четвергах і неділях. Виліт з Києва запланований на 15:20 з прибуттям в Брно о 16:20. Зворотний виліт з Брно внесений до розкладу на 17:20 з прибуттям до Києва о 20:10. Час в дорозі – 2 години. Мінімальна заявлена ​​ціна авіаквитків в одну сторону від 1016 грн в напрямку Київ-Брно і від 966 грн в напрямку Брно-Київ. У вартість включене перевезення лише ручної поклажі, багаж оплачується додатково.

Джерело: avianews.com

УКРАЇНА І КОРОЛІВСТВО САУДІВСЬКА АРАВІЯ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО ПОВІТРЯНЕ СПОЛУЧЕННЯ

УКРАЇНА І КОРОЛІВСТВО САУДІВСЬКА АРАВІЯ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО ПОВІТРЯНЕ СПОЛУЧЕННЯ

18 січня 2021 було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Саудівської Аравії, яка встановлює необхідну договірно-правову базу для початку регулярного повітряного сполучення між Україною та Саудівською Аравією. Це дає можливість в подальшому призначеним авіаперевізникам від обох країн планувати свої рейси відповідно до технічних і правових вимог, встановлених цією Угодою. Окремо Протоколом зустрічі було встановлено основні умови здійснення регулярного повітряного сполучення, як це передбачено підписаною Угодою. Визначено можливість виконання регулярних пасажирських рейсів з частотою 35 рейсів на тиждень сумарно для кожної сторони, по 7 вантажних рейсів у тиждень для кожної сторони по кожному окремому маршруту.

Джерело: Крылья

Схожi новини
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber