Дайджест авіановин

Вчасне ознайомлення з актуальними авіановинами допомагає побудувати правильну маркетингову стратегію реалізації реклами в аеропортах. Про останні важливі події зі світу пасажирських перевезень в одному дайджесті.
Підсумки за 4 місяці 2021 року

Підсумки за 4 місяці 2021 року

Всього повітряні ворота України в січні-квітні 2021 року надали послуги 2,7 млн ​​осіб:

 • аеропорт «Бориспіль»: 1,75 млн.;
 • аеропорт «Львів»: 213,9 тис.;
 • аеропорт «Одеса»: 203,6 тис.;
 • аеропорт «Харків»: 182,3 тис.;
 • аеропорт «Запоріжжя»: 107,6 тис.

Столичний аеропорт «Київ» Жуляни, який до кризи посідав друге місце в країні за кількістю пасажирів, поступився Харкову.

Джерело: avianews.com

Чому авіакомпанії переходять в «Бориспіль»

Чому авіакомпанії переходять в «Бориспіль»

“Авіакомпанії переходять з аеропорту «Київ» (Жуляни) до «Борисполя» оскільки він більш технологічно розвинений і має менші збори”, — розповів глава ради директорів компанії «Майстер-Авіа», яка управляє Жулянами, Денис Костржевський. За останні роки з аеропорту «Київ» до «Борисполя» повністю або частково перейшли «flydubai», «Buta Airways», «Pegasus Airlines», «Aegean Airlines». У 2023 році аеропорт «Київ» закриють на 8-9 місяців, щоб демонтувати стару смугу з асфальту і побудувати нову з бетону зі збільшеною на 460 метрів довжиною. На сьогодні в Україні немає прикладу, коли приватна компанія будувала на свої кошти смугу.

Джерело: avianews.com

В Україні нова авіакомпанія отримала літак як у президента Зеленського

В Україні нова авіакомпанія отримала літак як у президента Зеленського

Нова українська авіакомпанія «Схід-Захід Експрес» внесла до державного
реєстру перший літак — Airbus A319. Це другий авіалайнер такого типу в країні. Перший використовує державне авіаційне підприємство «Україна» в спеціальному VIP-компонуванні для перевезення президента України Володимира Зеленського. Одного літака недостатньо для початку комерційної діяльності нової авіакомпанії в Україні, зазначає юрист Андрій Гук, який спеціалізується на авіаційному праві. “Для початку польотів необхідно отримати в сухий лізинг або власність два повітряних судна”, — каже юрист.

Джерело: avianews.com

В. Кріклій розповів, коли Україна і ЄС підпишуть САП

В. Кріклій розповів, коли Україна і ЄС підпишуть САП

Мінінфраструктури очікує підписання Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС у другій половині червня. “Процес підготовки до підписання Угоди про Спільний авіаційний простір з ЄС триває. Як для нас, так і для європейської сторони якнайшвидше підписання цієї Угоди є однією з головних спільних завдань на сьогодні. Розраховуємо на його підписання вже у другій половині червня”, — говорить Владислав Криклій. За словами міністра, підписання Угоди про спільний авіаційний простір з ЄС дозволить наблизити українських авіаперевізників до європейських, зняти монополію на окремі маршрути, встановлені двосторонніми договорами, і полегшити відкриття нових.

Джерело: Крылья

Відкриття нових маршрутів від авіакомпаній

Відкриття нових маршрутів від авіакомпаній

Угорський лоукостер «Wizz Air» в червні 2021 року запустить 4 маршрути зі Львова в міста Європи: Варшаву, Неаполь, Познань, Меммінген. Три напрямки буде обслуговувати два рази в тиждень, Львів-Варшава – три на тиждень. Новий український лоукостер «Bees Airline» 6 травня почав польоти з аеропорту «Харків» в Анталію з частотою 2 рази на тиждень. Також авіакомпанія в кінці квітня відкрила регулярні рейси з Києва. Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» запускає перші прямі регулярні рейси з Києва в Рас-ель-Хайма (ОАЕ) з 25 червня 2021 року.

Джерело: avianews.com

Роза Вітрів відкрила продаж квитків із Києва в Кривий Ріг

Роза Вітрів відкрила продаж квитків із Києва в Кривий Ріг

Ціна перельоту при бронюванні за 3 місяці до вильоту починається від 650 грн в одну сторону, від 1400 грн в обидві сторони. Якщо купувати квитки ближче до вильоту, то вартість стартує від 1050 грн в одну сторону, від 2200 грн туди й назад. Усі квитки «Рози Вітрів» на внутрішні рейси включають 7 кг ручної поклажі й одне місце багажу з вагою до 23 кг.

 • Київ 20:35 → Кривий Ріг 21:55 понеділок, середа, четвер.
 • Кривий Ріг 7:00 → Київ 8:15, вівторок, четвер, п’ятниця.

Джерело: avianews.com

Лоукостер WIZZ AIR прокоментував запуск рейсів в аеропорт Бориспіль

Лоукостер WIZZ AIR прокоментував запуск рейсів в аеропорт Бориспіль

«Wizz Air» оголосив про запуск першого рейсу в МА «Бориспіль» після 10-річної перерви. «Wizz Air»: “Оголошуючи новий рейс, ми прагнемо розвивати свою маршрутну мережу в українських аеропортах і розширювати свою діяльність в Україні”. “«Wizz Air» переходить на літаки Airbus А321, які літають з нашого аеропорту без повного завантаження. З «Борисполя» вони можуть літати без обмежень. Тому авіакомпанія прийняла рішення літати з сусіднього”, — пояснив Костржевський.

Джерело: avianews.com

Схожi новини
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber