Дайджест авіановин

Новий рік — нові горизонти! «Мегаполіс» вірить, ваша реклама в аеропортах України — це шанс достукатися до дуже важливої і платоспроможної аудиторії в той час, коли вони мріють і хочуть більшого. Ми стежимо за новинами аеропортів і точно знаємо, ваш клієнт там буває.
Авіакомпанія qatar airways відновить польоти до борисполя

Авіакомпанія qatar airways відновить польоти до борисполя

Краща авіакомпанія світу за версією Skytrax 2019 Qatar Airways 18 грудня відновила прямі регулярні рейси з Дохи в київський аеропорт Бориспіль після багатомісячної перерви, пов’язаної з пандемією COVID-19. З 4 січня частота польотів збільшилася до чотирьох разів на тиждень. З цього моменту Qatar Airways літатиме до Києва по понеділках, середах, п’ятницях і суботах.

Джерело: avianews.com

Мау вперше полетіла у хітроу і поверне рейси в азербайджан

Мау вперше полетіла у хітроу і поверне рейси в азербайджан

МАУ відкрила регулярний рейс в аеропорту Хітроу, який є найбільшим в Лондоні. Тепер авіакомпанія буде літати сюди три рази в тиждень – по четвергах, суботах і неділях. Рейс з Києва о 09:50, прилітає в Лондон об 11:25. Зворотній рейс з Лондона на 12:20 з прибуттям до Києва о 17:40. Час в дорозі близько 3,5 годин. Одночасно з цим МАУ продовжить польоти в інший аеропорт Лондона – Гетвік з частотою три рази в тиждень. У Хітроу авіаперевізник буде обслуговуватися в новому королівському терміналі 2, який відкрили в 2014 році.

Також МАУ заявила про відновлення з 30 грудня прямих регулярних рейсів з Києва до столиці Азербайджану Баку і відкрила продажу квитків. Польоти будуть виконуватися: по середах і неділях з Києва (вильоти о 20:15, приліт в Баку о 01:35); по понеділках і четвергах з Баку (виліт о 06:10, приліт до Києва о 08:00).

Джеререло: avianews.com

МАУ і SKYUP дозволили літати на шрі-ланку

МАУ і SKYUP дозволили літати на шрі-ланку

Державна авіаційна служба видала двом українським авіакомпаніям дозволи на польоти на Шрі-Ланку. Наказом ГАСУ надано право на виконання чартерних рейсів 2 рази в тиждень в аеропорт Маттау Раджапакса авіакомпанії SkyUp Airlines з 28.12.2020 до 27.03.2021. SkyUp Airlines вже виконує польоти в Коломбо. Авіакомпанії МАУ надано право на виконання рейсів в Коломбо з 28.12.2020 до 27.03.2021, а також в аеропорт Маттау з частотою 2 рейси на тиждень. Крім того, SkyUp почала рейси в Чженчжоу (Китай) з 21.12.2020 і отримала право на виконання польотів в Любляну (Словенія) з 25.04.2021 і до Афін з 28.03.2021, і в Дюссельдорф з 28 травня 2021.

Крылья

SKY UP і TURKISH AIRLINES додали рейси в стамбул

SKY UP і TURKISH AIRLINES додали рейси в стамбул

SkyUp в грудні збільшив число маршрутів в Стамбул, які виконуються з міст України, до трьох. На додаток до відкритих у вересні рейсам Київ-Стамбул з 18 грудня лоукост здійснює прямі перельоти зі Львова та Одеси до Стамбулу. Згідно з чинним на даний момент розкладом, авіакомпанія буде виконувати рейси Львів-Стамбул і Одеса-Стамбул два рази в тиждень в однакові дні – по понеділках і п’ятницях. З Києва в Стамбул SkyUp літає три рази в тиждень – по понеділках, середах і п’ятницях.

Також збільшує частоту рейсів в Стамбул авіакомпанія Turkish Airlines – з Харкова та Запоріжжя. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії. Кількість рейсів на лінії Стамбул-Запоріжжя буде збільшено з трьох до чотирьох на тиждень, починаючи з 25 грудня. Очікується, що Turkish Airlines поступово повернеться до щоденних рейсів в 2021 році на харківському і запорізькому напрямках.

Джерело: avianews.com

WIZZ AIR повернувся до Харкова

WIZZ AIR повернувся до Харкова

Wizz Air напередодні новорічних канікул знову почав регулярні рейси до Харкова і відновив шість міжнародних маршрутів з місцевого аеропорту. 17 грудня — в Краків, 18 грудня — до Відня, Берліна, Дортмунд і Гданськ. 20 грудня Wizz Air відновив пряме авіасполучення між Харковом і Вроцлавом. Всі лінії будуть обслуговуватися з частотою два рази на тиждень. На даний момент Польща, Німеччина і Австрія не дозволяють приїзд туристів з України. Поїздки дозволені тільки громадянам та резидентам цих держав і деяким мандрівникам, які входять в категорію винятків.

Джерело: avianews.com

AIRBALTIC включила 4 маршрути в Україну

AIRBALTIC включила 4 маршрути в Україну

АirBaltic включила чотири маршрути в Україну в літній розклад 2021 року, який почне діяти з 28 березня. Латвійський авіаперевізник має намір обслуговувати лінії Рига-Київ, Рига-Львів, Рига-Одеса і Вільнюс-Київ. Рейси до Києва будуть виконуватися на цілорічній основі, тоді як в регіональні аеропорти України — на сезонній. Опублікований розклад передбачає зійснення трьох-чотирьох рейсів на день на лінії Рига-Київ і трьох рейсів на тиждень на маршруті Вільнюс-Київ. Польоти з Риги до Одеси АirBaltic буде виконувати з 2 травня 2021 року по 29 жовтня 2021 року п’ять разів на тиждень, з Риги до Львова — з 3 червня 2021 по 29 жовтня 2021 років два рази в тиждень. Рейси з Риги в Україні досі не виконуються.

Джерело: avianews.com

В Україні нова авіакомпанія

В Україні нова авіакомпанія

Нова українська авіакомпанія Bees Airline заявила про своє створення і відкрила сайт. Згідно з інформацією, розміщеною на сайті, до кінця січня 2021 року Bees Airline планує почати свою операційну діяльність. Авіакомпанія Bees Airline була зареєстрована в кінці 2019 року і зараз проходить процес сертифікації в Державній авіаційній службі України. Аеропортом базування буде Міжнародний аеропорт «Київ» імені Сікорського. Спочатку планується виконання чартерних програм, а згодом до маршрутної мережі додадуться регулярні маршрути.

Джерело: Крылья

Схожi новини
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber