Велика історія одного банера

Зовсім нещодавно наш партнер «Ед Стретеджі» обрав для свого клієнта «Suzuki» місце в Києві з найкращим охопленням аудиторії - локацію під мегаформатну рекламу на Південому мосту.

Розміщена реклама на банері в даній локації дуже навіть до речі. Адже, здавалося б - ось чим розважити водіїв, які на дорозі потрапляють в пробку у досить одноманітній промзоні? Звичайно, захоплюючою картинкою. І рекламний сюжет про ультра компактну і унікальну модель кроссовера «Suzuki Ignis» 2020 року випуску припадає до смаку, як знавцям автомобільних трендів, так і початківцям любителям або звичайним пасажирам, які мріють про свою машину.Розміщена реклама «Suzuki Ignis» отримала підвищену увагу цільової аудиторії за рахунок декількох факторів:


 • добове охоплення рекламної кампанії становить понад 170 тис.чол;
 • розташовану на будівлі рекламу на банері, розміром 42*12 м і площею 504 кв.м, видно з обох сторін автомобільного руху;
 • підсвічування такої мегаформатної реклами спрацьовує, як відмінна «пастка» з ціллю спіймати погляд водія і пасажира в темний час доби;
 • інформаційний матеріал отримує значно більшу кількість переглядів. Його добре видно з відстані в 250 м, кут огляду становить 90 градусів.

Зовнішня реклама такого гігантського розміру, розміщена у відмінній локації з хорошим охопленням і яскравою барвистою картинкою, завжди актуальна для будь-якого рекламодавця. Адже пересуваючись по місту, ви можете запросто пропустити цікаву інформацію на банері стандартних параметрів. Велика ймовірність, що він «загубиться» серед величезної кількості собі подібних носіїв. А реклама такого мегаформату, представлена на площині у вигляді кубика, виглядає дуже оригінально з різних кутів огляду і приваблює безліч зацікавлених споживачів.

Дана локація вже використовувалася раніше для рекламних проєктів та інших автобрендів. Ми зі впевненістю стверджуємо, що вона чудово працює і для іншого виду бізнесу, адже аудиторія, яка переглядає рекламу тут досить різноманітна. Тільки замовивши зовнішню рекламу в Києві на такому масштабному носієві - ви повноцінно переконаєтесь в її ефективності. Чекаємо Вас!

Схожi новини
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber