Автолюкс оновив автобуси – лідер повинен бути помітним

Скільки часу вашого життя йде на поїздки? Багато!

Полное внешнее брендирование автобусов Автолюкс

А що для вас є головним пріоритетом в дорозі? Комфорт! І тут зовсім неважливо, яким видом транспорту ви користуєтеся, особистим чи громадським, комфортне перебування в дорозі – понад усе. Саме цей фактор стоїть в основі роботи компанії Автолюкс, яка з 1997 року займається пасажирськими перевезеннями в різні куточки України. Більше 40 щоденних рейсів і близько 40 тисяч пасажирів щомісяця користуються послугами даної компанії-перевізника. «Мандруй Україною», – говорить «Автолюкс», і не просто говорить, а робить це разом з вами.

Не так давно фахівцями холдингу «Мегаполіс» в партнерстві з РА «Кіт Медіа» було виконано зовнішнє брендування автобусів для «Автолюкс». І здавалося б, реалізована проста задача – нанесення логотипів на поверхню 7-ми автобусів, а в підсумку – досягнуті важливі цілі:


 • брендування транспорту, як сприяння підтримці іміджу компанії в різних областях нашої країни;
 • можливість безкоштовного розповсюдження рекламної інформації про існування даного перевізника;
 • турбота про клієнтів, адже пасажир легко впізнає свій автобус навіть зі значної відстані.

Дуже цікавим рішенням у цьому проєкті стало попереднє обклеювання всієї поверхні білого транспортного засобу якісною синьою плівкою, після чого на її гладку рівномірну поверхню нанесли логотип. Це дозволило клієнту заощадити кошти і час на фарбування, а також не втратити на простоюванні, чекаючи поки все висохне. Оновлені, яскраві, впізнавані автобуси були готові до рейсів в мінімальні терміни.

Співпраця з «Автолюкс» стає доброю традицією. Трохи раніше вже було реалізовано декілька спільних проєктів по інших напрямках. А зараз завдяки професіоналізму наших фахівців і якості використаних матеріалів воно продовжиться і далі по послугах брендування транспорту.

Надзвичайно приємно всім співробітникам «Мегаполіс» отримувати високі результати роботи у вигляді постійних клієнтів нашого холдингу. З нами легко, вигідно і цікаво. Будемо співпрацювати?

Схожi новини
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber