3D-реклама на кутовому LED-екрані

«Невже йому там не страшно? Хіба ж так можна?», — запитує малюк маму, побачивши на краю даху ведмедика, який звісив донизу лапки й весело помахує ними, привертаючи увагу всіх перехожих. Так, цьому ведмедику можна все. Адже цей ведмедик не звичайний, а віртуальний рекламний персонаж. І створений він для першої канадської двомовної школи та садочка Maple Bear Kyiv, яка є частиною світової мережі Maple Bear Global Schools та налічує понад 560 шкіл у всьому світі.

Коли постало питання про створення креативного сюжету, наша команда без вагань взялася за реалізацію відеореклами з 3D-ефектом. У якості результату не було жодних сумнівів. Адже поряд зі стрімким зростанням можливостей сучасних технологій, 3D-реклама — це те, що на піку популярності в усій Європі та гарантовано привертає увагу аудиторії.

Для трансляції ролика був обраний LED-екран по вулиці Шота Руставелі, 16а. Використання цього медіафасаду стало ідеальним рішенням, адже дало змогу врахувати всі побажання клієнта та гарантувало високий рівень результативності:
 • масштабний розмір екрану (23*8 м) та кутова форма дозволяють бачити рекламу на LED-екрані з обох сторін на значній відстані;
 • завдяки технічним характеристикам екрану 3D-сюжети чіткі, насичені та яскраві;
 • розміщення відеофасаду практично в центрі столиці забезпечує масове охоплення аудиторії високого та вище середнього рівня заробітку.

Лише погляньте на цього милого ведмедика з канадським кленовим листочком. Як пройти повз такого 3D-красеня й не помилуватися ним? Диво новітніх технологій, яке не лише викликає захоплення, але й допомагає бізнесу в просуванні та отриманні нових клієнтів.
Схожi новини
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber